
Български лекарски съюз и Национален ОББ тенис център организират традиционния тенис турнир за лекари. Тази година той ще бъде и под патронажа на министъра на здравеопазването Кирил Ананиев. Националният тенис център е най-голямата база за този спорт у нас, разполагаща с 13 корта. На нея се провеждат всички по-престижни прояви от вътрешния и международен календар на тенис федерацията. Тук е и мястото, където водят подготовка повечето национални състезатели. В последните години Тенис центърът се утвърди и като домакин на различни корпоративни турнири сред които и този за лекари.
Тези от вас, които са участвали в подобни любителски прояви вече са усетили духа на спортната надпревара и се надяваме, че с радост ще се включат. Дебютантите ще сверят своето ниво или могат да се включат в открития урок с професионален треньор. В това занимание могат да се включат и придружаващите ги деца.
КЪДЕ:
София, Национален тенис център, Борисова градина, до
Парк хотел Москва
КОГА:
29ти и 30ти Юни, 2019г.
ФОРМАТ:
Предвижда се турнир на сингъл и двойки за мъже и жени
практикуващи лекарска професия
РЕГЛАМЕНТ:
Играе се по схема на елиминиране или в групи, в
зависимост от броя на участниците.
Повече информация за турнира може да намерите тук:
Коментари по темата
Голямата награда на турнира е една вечер в къщата за гости на Александрина Гигова (топ Йористо на Медицинския надЗОР) -Диканя гест хаус. А какво друго ще има за награда-Роско шефа на медицинския зор-по пижама. Всичко това, ако Гешев не е конфискувал къщата и Роската не е поел към Централ пандиз палаз София.
Благодарим за предложението. Ще установим контакт с представители на ЛГБТ общността и ще ви информирае за резултата от разговорите.
Един процедурен въпрос: А кога ще ни включите в годишния гей парад ,колеги от УС на БЛС. Защото изключително ни липсва парадността и любовта на населението ,пухчетата ,перата и гордо развяваните силиконови членове .Нека поне веднаж годишно ни гледат с любов и ни обичат
Радвайте се, колеги. Само след броени дни ще се почувстваме като участници в Уимбълдън и Големия шлем. Най-после някой да се сети да ни създаде емоция от такъв висок клас!
От името на Тефтера приемам тези предложения за “смесени двойки”. Супер предложение, интереса ще в несъмнен.
Предлагам в програмата да бъде включена категория "смесени двойки". Примерно Дечо и Дана от Делиормана като отбор на НЗОК срещу Миро Мутафчийски и Гигито като отбор на Надзора. Нищо че Гигито не е докторка, тя и като юристка е скромна...Или Бойко Пенков и Жени Начева от МЗ срещу Страшко Генев и Багрянчето Маркова от НЗОК. Интересът ще бъде голям, при такова силно институционално представителство. Ало, организаторите, помислете, има още време.
Браво, цялото здравеопазване е оправено, няма какво да се прави и затова-тенис турнир. Касата с Дечо цъфти, та ще върже, надзора с Роската е 6. Няма сайт, но Гигова с къща за гости си има..... Сега предлгам Дечо с Тефтера и Роската с Гигито да играят. Победителите на финал и здравеопазването го погребаваме.....