burevestnik.bg - Мобилна версия


Избраха д-р Дечо Дечев за директор на УМБАЛ „Св. Иван Рилски“

Избраха д-р Дечо Дечев за директор на УМБАЛ „Св. Иван Рилски“

Д-р Дечо Дечев е избран за директор на УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ след проведения конкурс за поста, става ясно от обявленията на сайта на МЗ. Той спечели конкурса в конкуренция с предишния директор на лечебното заведение д-р Антон Петков, който е класиран на второ място.

Договорът с д-р Дечев ще бъде сключен за срок от 3 години.

Припомняме, че бившият директор на УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ и на НЗОК д-р Дечо Дечев беше върнат на поста директор на лечебното заведение на мястото на д-р Антон Петков в началото на август, след като д-р Петков беше обвинен в нарушения при сключване на договори за наем.

Д-р Дечев беше изпълнителен директор на УМБАЛ "Св. Иван Рилски" от 2008 г. до 2016 г., когато беше уволнен от здравния министър Петър Москов. През 2017 г. беше възстановен на поста от служебния министър на здравеопзаването д-р Илко Семерджиев, а през 2018 г. оглави НЗОК на мястото на проф. Камен Плочев.



СПОДЕЛИ:

Коментари по темата


   SMAF

User Avatar Не 16.11.2021 09:20:28

Дядо Дечо сам ще си отиде..... Той няма капацитет... Няма вече уважението на колегите си.

User Avatar гост 16.11.2021 07:30:14

Явно няма спасение от "мутрите"!!!

User Avatar блс 16.11.2021 06:22:21

Крадейки!!!

User Avatar запознат 16.11.2021 06:20:56

Договор за 3 години...., явно ще почине на поста от старост....

User Avatar Гост 15.11.2021 18:26:47

Браво Дечо. Сега ще видим как ще продължи промяната за теб, дали нагоре или в къщи на топло с пенсията. Сега дали има жокер, а?????

User Avatar Гост 15.11.2021 18:06:38

Продължаваме промяната с Дечо…… Хахаха…. Егати порнографията….

User Avatar Гост 15.11.2021 17:59:09

Мафията се окопава преди да я изчегъртат!

Още от Новини