burevestnik.bg - Мобилна версия


Д-р Атанас Атанасов оглавява ИАМН

Д-р Атанас Атанасов оглавява ИАМН

Д-р Атанас Атанасов е новият директор на Изпълнителна агенция „Медицински надзор“ (ИАМН), съобщиха от Министерство на здравеопазването. Той завършва Медицински университет – Варна и взима специалност „Хирургия“ в София. Притежава и докторска степен по „Обществено здраве и здравен мениджмънт“.

Има дългогодишен управленски опит в системата на здравеопазването, включително в ръководството на общински и държавни лечебни заведения.

Основен приоритет в работата на новия директор ще бъде засилването на контрола в здравната система, по-бързото реагиране при сигнали на граждани и повишаването на прозрачността в дейността на ИАМН.

По отношение на донорството и трансплантациите д-р Атанасов ще работи за дигитализацията на регистъра на чакащите за трансплантация и за подобряване на взаимодействието между лечебните заведения, ангажирани в процеса на донорство и трансплантация, допълват от МЗ.



СПОДЕЛИ:

Коментари по темата


   A3cX

User Avatar Перлата 07.06.2026 11:40:54

А, де? Има ли или няма? Това е въпросът?

User Avatar ЛЪВЧЕТО 07.06.2026 09:56:11

Ha Атанасов бяха най -"умни"...... Ха-ха!

User Avatar До Момира и Хилда 07.06.2026 02:04:52

А други тъпи има ли?

User Avatar Момира 06.06.2026 14:32:39

Тъпа си Хилда, много си тъпа!

User Avatar Хилда 05.06.2026 16:47:48

Тъпа си Момира, много си тъпа

User Avatar Гост! 05.06.2026 13:16:43

"Докторче" що не си взе Иринчето, да не страда, че те няма в ИАМН-то, пък и да си хапвате и т.н...

User Avatar gost 05.06.2026 14:10:37

Иринчето много харесва Нови пазар! Докторчето ще си я заведе там!

User Avatar ЛЪВЧЕТО 04.06.2026 21:28:05

Поздравления д-р Чилева! Напред и само нагоре! Интелигентна жена с отличен професионален опит!! Успех!

User Avatar Вселена 04.06.2026 19:43:55

Ааа, днес махнаха и филолога - Ирина . Ужас , какво ще правим без теб???? Кой сега ще форматира........ Ужас! Ти и за това не ставаш! Мишка!

User Avatar Гост 03.06.2026 09:16:25

Лъвчето в джунглата, а неговите хора го предадоха за часове. Браво лъвче.

User Avatar Вселена 02.06.2026 21:42:42

ЛЪВЧЕ, къде се покри? Да не се запъти към ДЖУНГЛАТА? Еее, върни се да ти дам блокчето за рисуване, то си е твое! Да си рисуваш по дял ден твоето любимо животно! Те сега без теб преписките спряха, че ЛЪВЧЕТО зашава, а нагоре, а надолу! Направо дейността спря без твоето ЛЪВЧЕ! !

User Avatar Звездата 01.06.2026 23:04:56

Лъвче, аре чао. Ще се видим по шуменско. Господин за един ден, всъщност ти не си господин. Не е лошо подлогите - бабичката, тъпото, асенков, радомирката утре да се изринат и те.

User Avatar Молив 01.06.2026 22:02:38

Ха, ха...Освободен....Повишен до редови гражданин...

User Avatar Вселена 01.06.2026 19:48:29

ЛЪВЧЕ , какво стана, а! Оцветявай си със здраве блокчето за рисуване! И когато тормозиш хора, които нищо не са ти направили, се замисли!,Сбогом!

User Avatar ВСЕЛЕНА до Гост 28.05.2026 18:17:49

Иска ти се, ама няма да е точно така!

User Avatar Гост 28.05.2026 18:01:43

Точно така, доброто ще победи Динева

User Avatar Вселена до Гост 28.05.2026 10:35:48

Доброто ще победи злото! Колкото и да не ви се иска!

User Avatar Гост 27.05.2026 21:37:27

Е, тя се беше понапълнила. Отвътре.

User Avatar Вселена до смях 27.05.2026 20:32:03

Г- жа Динева не е виновна, че работеше с долни и подмолни същества, с голямо самочувствие без покритие! Прязни отвътре хора!

User Avatar До смях 27.05.2026 17:18:04

“Тъпото” ще е до пенсия там. Той си е дялан камък, където го сложиш все пречи. Лъвчето да му мисли, че после много ще го боли главата, а и ще има да пише пред лампата на следователите.

User Avatar Смях до Вселена 27.05.2026 15:26:33

Ако се върне г-жа Динева, по-добре да я закрият тая Агенция. С нейното управление и без това я опозори, бивши служители се срамуват да кажат къде са работили след "престоя" на г-жа Динева. Само тъпото вирее при всякакви условия, много е послушен, евала!

User Avatar Вселена до Boss 27.05.2026 11:43:40

Ама не! Стои тоя ръб и умува кой пореден да уволни - мумия или млад служител, това е въпросът! Целият му зор е да отмъсти на г-жа Динева! ЛЪВЧЕТО да внимава, че г-жа Динева може да се върне..........

User Avatar Bo$$ 26.05.2026 23:42:12

Лъвче, хайде утре да ни освободиш от присъствието си. Шумен и нови пазар те чакат. Вземи и всички назначени от теб подлоги начело с елен асенков, баба грация, ташака пелев, ирето и сие и към степите.

User Avatar ВСЕЛЕНА до MAY BE 26.05.2026 21:05:39

Какво да изрине, ЛЪВЧЕТО остави само негови хора. Време му е!

User Avatar До MAY BE 26.05.2026 17:18:43

Защото трябва да изрине до основи.

User Avatar Вселена 26.05.2026 16:49:55

А де??????

User Avatar MAY BE 26.05.2026 16:10:44

Никой май не иска да вземе ИАМН? Защо ли?

User Avatar Вселена 26.05.2026 13:17:37

Това ЛЪВЧЕТО с кран ще го изнасят! Не пуска нещо кокала!

User Avatar Запознат 25.05.2026 14:45:47

Спокойно, като му се подскаже за отношенията му с инспектората по време и след проверката ще върне всички махнати. Има доста доказателства, кой, кога, къде, как и защо. Имаше констатации, които изчезнахa и някой покрай това си живуркат, но всичко се знае, нали танасе?

User Avatar Вселена до Запознат 25.05.2026 11:13:13

Докато ги подпише Атанасов - ЛЪВЧЕТО , да не подпише и някое друго уволнение , че да доведе още 100 годишни Мумии?

User Avatar Запознат 24.05.2026 22:30:39

Еееееее, много сте нетърпеливи. Трябва да подпише няколко важни неща, за да му е сигурно лежането при бай ставри.

User Avatar Вселена 24.05.2026 21:22:21

Няма ли да си ходи вече Атанасов- ЛЪВЧЕТО?

User Avatar До Гост 24.05.2026 11:13:40

Нормално е новият ръководител да няма пълно доверие на хора, които до вчера са били безусловно лоялни на предишния. А и нека не се правим- почти всички ръководни кадри на бая ви Танас лъвчето бяха хора на Динева. Най-лоялните ѝ и днес командерят бая ви Танас лъвчето- Баба Грация, Ташака, Цветкова. И точно затова е логично първо да искат да махнат хора като Момиренцето- защото знят твърде много за тях и за това кой на кого е бил човек и кой се е обаждал за тях да ги крепят. Ако се разговори, ще стане неудобно за доста хора. Така че не е лично-просто разчистване и самосъхранение. Само че също толкова логично е утре точно тези „оцеляващи“ първи да сложат нож на бае ви Танас лъвчето, ако интересът им го изисква. Те не са лоялни на хора, а на собственото си оцеляване.

User Avatar Гост до Звездата 23.05.2026 21:24:45

Така и не разбрах точно коя е тази Момиренцето и защо я намесихте в коментарите, но какво значение има кой на кого е ако си върши работата.

User Avatar Слънце 23.05.2026 20:27:50

Е, как? Толкова хора на Динева махнаха! Тази Момиренцето ще излезе най- жилава!

User Avatar Звездата 22.05.2026 23:53:08

Нали е човек на динева. Те тея хора остават.

User Avatar Слънце до Звездата 22.05.2026 13:16:39

Е, що така?

User Avatar Звездата 22.05.2026 13:14:01

Тук е.

User Avatar Слънце 22.05.2026 13:00:54

Като гледам още си стои!

User Avatar До Луна 22.05.2026 09:06:40

Някоя местна сигурно ще да е. Пишеше, че щяла да става изп дир и те сигурно за това ще я махат.

User Avatar Луна до гост 21.05.2026 22:18:00

Не казват! Мистерия!

User Avatar Гост до Луна 21.05.2026 22:08:57

Да, понеже и аз така разбрах, че Динева се връща и за това попитах коя е Момиренцето.

User Avatar Луна 21.05.2026 20:52:10

Аз пък чух, че г-жа ДИНЕВА се връща! Момиренцето, коя е?

User Avatar Звездата до Гост 21.05.2026 20:28:39

Защото ще става изпълнителен директор и трябва да я уволнят.

User Avatar Гост 21.05.2026 19:46:33

Гост до Блажен: И коя е тази Момиренцето? Защо утре ще си ходи???

User Avatar Гост 21.05.2026 19:34:26

Тя Момира е недосегаема! Чух, че май ще стане Изпълнителен директор на ИАМН.

User Avatar Блажен 21.05.2026 17:19:53

Момиренцето утре си отива

User Avatar ЛЪВЧЕТО до Запознат 21.05.2026 15:45:51

Съгласна!Не дойде ли събитието?

User Avatar Запознат до ЛЪВЧЕТО 21.05.2026 15:28:58

Предлагам плюшен.

User Avatar ЛЪВЧЕТО до Запознат 21.05.2026 14:31:15

О, даа, с удоволствие ще чакам тоя дето уволни младите хора и довлече мумиите на 100г. А и чух, че бил голям педант по отношение на ЛЪВЧЕТО! Може да му подарим Лъв за домашен любимец , да се радва човека!

User Avatar Запознат 21.05.2026 13:49:41

Ако бързо се изнесе може и да го пропуснем. Предлагам, дежурство на входа, че да не взема да избяга, за да не го състигне всенародната любов.

User Avatar ЛЪВЧЕТО до Запознат 21.05.2026 10:38:39

Време му е за блокчето за рисуване! Да не забравим да му го поднесем! За нас беше чест да работим с този ръб! Попътен вятър!

User Avatar Запознат до ЛЪВЧЕТО 21.05.2026 09:36:59

Тук е, ама до утре или най-късно понеделник. Отива към ню пейзър.

User Avatar ЛЪВЧЕТО 20.05.2026 19:43:28

Още ли стои тоя ръб??????

User Avatar ЛЪВЧЕТО до Boss 15.05.2026 18:56:59

Напълно съм съгласна с теб. Всичко се връща на този свят! Дай на простака власт и виж колко струва!

User Avatar BO$$ до ЛЪВЧЕТО 14.05.2026 22:38:03

Трябва нещо подобаващо да се купи и за всичките му подлоги. Все пак доста ни тормозиха. Но ще чакаме кармата да си свърши мръсната работа. А просто искахме да стане по-добре, но стана както винаги.

User Avatar ЛЪВЧЕТО до BOSS 08.05.2026 15:34:00

Оо, супер! Ще се разберем да е тържествено! Вече съм му избрала ! С червена панделка!

User Avatar Bo$$ 08.05.2026 15:08:13

Съгласен. Участвам. Лично ще му го поднеса.

User Avatar ЛЪВЧЕТО до ВоSS 08.05.2026 14:25:51

Ще му направим специален подарък за довиждане, блокче за рисуване с ЛЪВ! Да си рисува човека!

User Avatar Bo$$ 08.05.2026 10:18:35

Нашия човек е пътник. Цирковата трупа около него да го мисли. Чистката започва до дни.

User Avatar ЛЪВЧЕТО до Молив 08.05.2026 07:52:53

С еднопосочен билет!

User Avatar Молив 08.05.2026 07:42:15

ДОВИЖДАНЕ..., ДОВИЖДАНЕ....

User Avatar ЛЪВЧЕТО 07.05.2026 22:18:00

Той май цял харем има! Голям Казанова ще се окаже тоя селяндур! Ха - ха!

User Avatar гост 07.05.2026 20:16:32

Кажете за незапознатите, коя фльорца е любовница на този мухльо?

User Avatar ЛЪВЧЕТО 29.04.2026 23:51:55

Освен, че се гаври с хората, друго на прави! Ще дойде и твоето време!

User Avatar Гост 19.04.2026 22:43:15

Танасе, аре вземай си сандалките и чао. Уволни хора, но не тези на иванка. Сега след като назначи твоята любов чакаме тези дни да назначиш и любовниците на твоите хора.

User Avatar gost 23.04.2026 17:08:51

Какви назначения, този вече си стяга багажа. Голямата метла го чака него и неговите назначени протежета. Да го видим сега на кого ще се подмазва за работа в София?

User Avatar Запознат 09.04.2026 21:15:56

Не, Иванке! Теб не те предават най-близките, ти ги предаваш, под влиянието на разни плазмидии, които те величаят и по този начин ти влизат под кожата. Предават те точно тези, които ти се представят за твои верни войници, но в същото време те използват и ти замъгляват съзнанието. Изводите са си за теб.

User Avatar Вещица 02.04.2026 22:13:34

О, горката Стели, носи се като привидение из покоите на ИАМН ! Май това и беше! Дълго време се гавреше с хората , но дойде и нейното време! Всичко се връща на този свят!

User Avatar Вещица 31.03.2026 21:31:28

Каручката вече потегли с веселия кучияш,но и има още място за останалите пасажери, които ще изпратим подобаващо завинаги.

User Avatar Закривай! 18.04.2026 16:54:44

Пише се кОчияш. Потресен съм от тоталната неграмотност на чиновническия апарат в ИАМН! Тотална трагедия, а всеки от тях струва на нас средно по 4500 евро месечно!

User Avatar Гост 31.03.2026 11:38:19

На Грибнев и Стойчо?

User Avatar Вещица 27.03.2026 22:13:20

А "Милата" Радка един ден е на бял кон, а на другият ден на магаре! Мечтиии...... .. Да се мята на каруцата заедно с Веселинката и Стелето , и да пътуват!

User Avatar Вещица 27.03.2026 21:36:37

Г- жа Динева не е виновна, че беше заобиколена с хора, които я предадоха, а тя направи всичко за тях и за благодарност саботираха работата . Толкова злоба и жлъч няма никъде! Г- жо Динева , тези хора не Ви заслужаваха!

User Avatar Гост 27.03.2026 21:17:49

Сега ще се “оправят” нещата. Всичко ще текне по мед и масло и за два дни ще се решават преписките.

User Avatar Безпристрастен 27.03.2026 09:52:41

"Мъртвата хватка на медицинския надзор"- статия в Капитал. Ето още конкретика по пълния батак, който остави след себе си "експертът", "бюджетар", "юрист" и "директор"!

User Avatar До Doctor 25.03.2026 22:27:51

Кои ги е раждала една майка?

User Avatar Doctor 25.03.2026 19:15:55

С Грибнев една майка ги е раждала.Само Антон Тонев липсва .Пази Боже от тези безскрупулни типове!

User Avatar Гост 22.03.2026 22:08:57

Колелото се върти! Лицемерието и омразата преобладават в ИАМН! Как сте управлявали г- жо Динева тази сган ? Тези бездушни , празни хора, интересуващи се само и единствено от себе си. Силна жена сте!

User Avatar Вещица 22.03.2026 18:04:34

Плюете по г-жа Динева, ама женята доста ви потърпя всичките, то Стелете, то Веселинката. Твърде добра бяхте г- жо Динева към тези празни хора. Не знав кой ще се върне на бял кон , но се надявам това да сте Вие и този път са сте с по - твърда ръка!

User Avatar Чудещ се 22.03.2026 00:07:02

Бат” Танасе, кой пост ще се предава по полов път?

User Avatar Нов 21.03.2026 23:55:11

Колко да командва? Месец и после атанско че го усети и ще изхвърли. То е важно и данс на какво мнение, щот тошето си е техен актив.

User Avatar гост 22.03.2026 16:20:13

Той и Атанаско ще е пътник след 1 - 2 месеца. Много бързо ще го разкрият чие протеже е!

User Avatar Гост 21.03.2026 21:42:52

Тошето в момента командва парада. Жалки...

User Avatar Гост 21.03.2026 21:40:36

Без коментар...

User Avatar Съдията 21.03.2026 21:00:33

Тошо Тъпото ли ве ??? Закривай!

User Avatar До гост 20.03.2026 22:46:55

Секретарче, а ти дето в нарушение на закона вземаше по-високата заплата и допълнително от още места? Шшшшшттттт, тихо, тия работи са в ГИТ и районната прокуратура ;)

User Avatar Гост 20.03.2026 20:35:10

За митето и рачето мълчим… шшшшт… те дето след като госпожа социалната работничка стана Шефче ни побъркаха. Митето даже в нарушение на закона по време на болнични не излезе от кабинетчето… тихооо трайте си, че ще се връща на бял кон

User Avatar съпричастен 20.03.2026 14:40:05

Явно е , че пишеш врели - некипели ! Споделил ти е за поста , но не и на кой е човек!

User Avatar До запознат 20.03.2026 07:04:21

А Пенев не е ли на Иванка? Тя когато дойде на власт мен лично той ми казваше, че ще става зам. А заплатата му е с 500 евра над другите. Защо махна Иванка многото хора миналата година? Нали те щяха да правят дело до комисия по дискриманация за разликата между неговата заплата и тяхните. И какво стана той влезна при иванка и ги уволни. Молодец си Атанасов. Ти с тези назначения показваш, че си пионка на Иванка.

User Avatar Запознат 19.03.2026 22:36:37

Грацито е човек на динева. Диневица я покри , а иначе си беше за уволнение. Как може д-Атанасов да издигате кадри на динева?

User Avatar До gost 19.03.2026 21:30:35

ТъпПенев директор на регистрациите - вие сериозно ли? Лоши съветници имате, д-р Атанасов и лошо ви се катерят по гърба, сега ви е добре, но мислете, че и вие ще отговаряте за назначенията си по-нагоре ;)

User Avatar ??? 19.03.2026 20:44:45

Каквото и да сложат след Стефка и Иванка все е берекет! Сега са се свили в миши дупки и пият Деанксит. Защото дългата ръка на закона ще търси отговори.

User Avatar gost 19.03.2026 18:40:02

Големи реформи текат. Ирина става зам. изпълнителен директор, Тошко директор на регистрациите, Асенчо се върна като главен секретар.... Купона тече...

User Avatar Семейство Мейзга 18.03.2026 22:18:49

Ха, та то тук било - доста интересно... Явно доста злъч и интриги се въртят в ИАМН, ма като гледам тубата, то певачки, то мутренски и поетични креатури, то надъхани за управление женички

User Avatar До въоръжения смешник 18.03.2026 22:14:17

Койчо, пий си редовно хапчетата!

User Avatar Гост 20.03.2026 15:21:07

Ти цървулът скоро ще се реанимираш и обдухваш сам бе, гащник. Никой няма да дойде от СП да ти спасява червения комунистически задник .Ей така си подритвате здравните книжки буквално.

User Avatar До смяххххххх 18.03.2026 19:36:52

Легенди, легенди, ама YouTube помни историите на Ангушева- Габриела, които не се забравят. А за Динева ДАНС ще разказва легенди. Всъщност вече ги разказва.

User Avatar Смяххххх 18.03.2026 17:53:30

Смешни сте, легенди, легенди писани ох хора дето са уж натоварени

User Avatar ОПГ 18.03.2026 15:51:41

Някой няма ли да се разрови и повтори някои от проверките на Динева?!!! Да прикриваш смъртта на хора, заради лекарски грешки, поради простата причина че ти плащат добре е не просто престъпление това е висша форма на организирана престъпност. Ако новият директор й прости на Динева то близките на починалите няма да й простят.

User Avatar До Певачката Габриела 18.03.2026 15:44:41

Ооооо, по времето на Динева освен да се пушеха цигари и пиеха кафета (извън основната й дейност да носи чанти с пачки) се гледаха и голите клипове на Нина Ангушева- певицата Габриела. Беше много забавно! Милата Радка опъваше каиша да носи Агенцията на гърба си. Защото Динева беше заета да си пълни зурлата с хиалурон

User Avatar Певачката Габриела 18.03.2026 15:39:30

Свинята Динева и пача*рата Ангушева- Габриела, да си мислят сега, след като излезе доклада от одита на Инспектората. Ще им лъснат дебелите задници- кой колко е крал, колко проверки с отявлени нарушения е прикрил, кой е бил на работа и кой е носил раницата с пачките и още много и много. Защото всички бяхме свидетели, за това че Радка изнасяне на гърба си цялата Агенция, докато Динева пушеше цигари в кабинета си и шушнеше на Нинчето какво да подпише и какво не. Динева толкова се е компроментирала, че даже и нейните хора от ГЕРБ се отрекоха от нея. А що се касае за Стефчето- жална й майка. Там при нея не само инспектората, но и прокуратурата ще се занимава.

User Avatar БЛС-Въоръжено Крило 18.03.2026 14:45:49

Чички и лелки от ИАМН, незабавно въвеждайте горна граница на прегледите на ден за лекарите в България. Така както е в Гърция- максимално 10 прегледа дневно (200 за месец) или както е в Германия 16 прегледа за 8 часов работен ден максимално. Само в тукашната кочина лекарят е принуден да преглежда по 30-40 -50 (!?!?) души на ден .Това го няма никъде в ЕС . Освен и че шиб@ната нзок не заплаща голяма част от тези прегледи за банални заболявания. ЗА КАКВО КАЧЕСТВО ЩЕ МИ ГОВОРИТЕ А?! ИЗЛИШНИ сте като организация (държавна) за контрол на качеството в здравеопазването и работата на лекарите при тези параметри на идиотско натоварване на един ЕКСПЕРТЕН ВИСОКООТГОВОРЕН ТРУД. Докога със скапания ви популизъм и нищоправене Това означава и да въведете НЕЗАБАВНО задължително записване на часове за преглед за пациентите централизирано онлайн. Така както е в цивилизования ЕС, а не проклетата ви комунистическа дупка не реформирана 36 години. Затова в белите държави има изчакване на пациента 3-11 дни Германия средно 3дни , UK средно 9-11 дни, Канада средно 5-8 дни. В Стандарта за Обща Медицина изискването е лекарят да даде час за преглед в рамките на 5 работни дни . Само, че гнусни популисти и техните слуги в държавното управление са го загърбили и тласкат пролетарската сган да ползва на корем, а после влачите лекари в съда за това нещо - 'лекарска небрежност' и 'неглижиране' за което се правите ,че не виждате тези 30-40-50 прегледа дневно, нали. Ако не се предприемат посочените мерки , просто ще считам ,че сте долна милиционерска сган в здравеопазването тормозеща лекарите и че нямате контрол от ЕС върху правилата за добра медицинска практика.

User Avatar Гост 18.03.2026 13:53:25

А за боя в ИАМН никой нищо не казва?За 2 седмици "управление" Радка и съветниците й(включетлно и кандидат депутата от ДПС,който ще назначат на постоянен договор точно преди изборите) ги докараха до бой хората.

User Avatar Запознат 18.03.2026 09:39:50

Като човек и колега, който познава лично д-р Атанасов и е работил "на терен" с него като инспектор, мога да потвърдя, че е качествен човек. Пожелавам му успех от сърце, ИАМН е в кома, нужна е КПР, каквато той може да проведе, ако има времето за това!

User Avatar Гост 18.03.2026 09:06:01

Атанасов ,където е бил ,трева не никне-Нови Пазар,Шумен,Ловеч,Александровска б-ца. Кой му е ракетоносителя ?

User Avatar Гост 18.03.2026 01:15:32

При такъв министър такива недоклатени назначения.

User Avatar Гост 17.03.2026 22:31:34

Атанасов, обърни внимание кои ще ти се обадят по телефона и ще ти честитят дълго с най-топли думи. На тях вярвай най-малко, дори да ти изглеждат добронамерени.

User Avatar Гост 17.03.2026 22:03:23

Не, не докара ловешката болница до фалит.

User Avatar Домакин 17.03.2026 21:52:25

Качествено назначение. Дано го оставят да работи и покаже богатия си опит и експертиза. Успех!

User Avatar Лекар 17.03.2026 21:36:51

Тази нечитава калинка пак изпълзя! Абе, Бойко Пенков да не се е споминал, та не виждам името му на ръководен пост? Той отдавна е в пенсия, но е дялан камък и още поразии може да свърши.

User Avatar Магнитски 17.03.2026 21:14:12

Еййй, можело да има назначения и не само на калинки! Дано му дадат достатъчно време за да стъпи на твърдо, а не само да се влачи из наследените от Ванчето и Рачето плаващи пясъци. Успех Атанасов!

User Avatar Гост 17.03.2026 20:58:55

А тарикатчета в НЗОК няма Парламентът на прощаване да ги изрита?

User Avatar Гост 17.03.2026 20:55:57

Този не докара ли Ловешката болница почти до фалити преди време ?! ако е така - значи сега е ред да фалира ИАМН

User Avatar гост 17.03.2026 20:17:48

Поредната партийна калинка на ДСБ! Ясно е, че ИАМН ще го закриват!

User Avatar Гост 17.03.2026 20:05:14

Да пожелаем успех!

User Avatar гост 17.03.2026 20:22:57

Този кога ще си го изпратят в Нови пазар?

User Avatar Гост 17.03.2026 19:49:21

Браво, Атанасов!

User Avatar Гост 17.03.2026 19:46:39

Грибнев настанява креатурите си на ръководни постове.

User Avatar Гост 17.03.2026 19:15:37

Сега да питаме какво ще прави Рачето? Затова ли днес имаше бой в ИАМН...

User Avatar Гост 17.03.2026 18:56:28

Време е да фалира и ИАМН човекът, хай да е хаирлия!

Още от Новини