burevestnik.bg - Мобилна версия


Д-р Иво Станчев остава начело на Белодробната болница в Габрово

Д-р Иво Станчев остава начело на Белодробната болница в Габрово

Д-р Иво Станчев печели конкурса за управител на Специализираната болница за активно лечение на белодробни болести в Габрово. Това става ясно от окончателните резултати, публикувани на уебстраницата на Министерството на здравеопазването.

Д-р Станчев, който и в момента оглавява лечебното заведение, бе единствен кандидат за поста. Той премина успешно и през трите етапа от конкурса за управител – проверка на документите за съответствие с изискванията за поста, представяне на концепция за развитие на лечебното заведение и приноса на кандидата към него, както и събеседване с комисия.

Така д-р Иво Станчев остава начело на Белодробната болница в Габрово за още един тригодишен мандат.


СПОДЕЛИ:

Коментари по темата


   jNAk

User Avatar Янка 22.05.2024 15:38:16

Съпрyгът ми и аз свaлиxме излишнитe килoгpами бeз диeтa и cпopт и самo за две сeдмици. Най-ефeктивното лeкаpcтвo, което помогна на милиoни и ще ви пoмогнe:----> shorter.me/keto

Още от Новини