burevestnik.bg - Мобилна версия


Монтират ангиограф във врачанската болница

Монтират  ангиограф във врачанската болница

Днес  председателят на Съвета на директорите и представител на МЗ в борда на МБАЛ „Христо Ботев“ Цветанка Димова ще посети лечебното заведение, за да се запознае с текущото изпълнение на строително-ремонтните дейности в ангиографската зала на болницата.

Посещението е следствие от проведена среща с представители на фирмата-изпълнител на ремонта, в рамките на която среща е получено уверението, че ремонтните дейности ще приключат до две седмици. След това в областната болница ще бъде монтиран ангиограф, закупен с капиталови средства на Министерството на здравеопазването. Така лечебното заведение ще възстанови реализирането на дейностите по инвазивна кардиология за населението от областта, съобщиха от МЗ.



СПОДЕЛИ:

Коментари по темата


   KEDn

User Avatar Гост 24.04.2019 11:50:25

на гол тумабак..

Още по темата