burevestnik.bg - Мобилна версия


Празник на дарителите организират в детската клиника на УМБАЛ „Св. Георги“

Празник на дарителите организират в детската клиника на УМБАЛ „Св. Георги“

Клиниката по педиатрия към УМБАЛ „Свети Георги“ ЕАД - Пловдив организира традиционния Празник на дарителите. Събитието ще се проведе утре от 11 ч в сградата на Клиниката по педиатрия. Това съобщават от лечебното заведение.

На събитието началникът на клиниката проф. д-р Иван Иванов ще направи равносметка за дейността на клиниката през изминалата година и ще обърне специално внимание на тези, които са отворили сърцата си и са помогнали на медиците и на болните деца, уточняват от болницата.

Детската клиника е единството в Южна България детско болнично звено с най-високо ниво на компетентност по всички педиатрични специалности със 76-годишна история.



СПОДЕЛИ:

Коментари по темата


   sN#M

Още от Новини